Categories
Uncategorized

„Baltas Kazas Daugavas pārpeldēšanas festivāls 2022”.

Biedrība “Daugavas abi krasti”, sadarbībā ar kuģīti „Balta Kaza”

2022. gada 7. jūlijā plkst. 20.00. pie pārceltuves Jaunjelgavā rīko „Baltas Kazas Daugavas pārpeldēšanas festivālu 2022”. Programmā: Daugavas pārpeldēšana maršrutā Jaunjelgavas piestātne – Klidziņas piestātne – Jaunjelgavas piestātne (apmēram 800 metri). Dalībnieki tiek lūgti apzināties savas spējas veikt šo distanci un kritiski vērtēt savas spējas piedalīties peldēšanas festivālā!!!

Pasākumu vadīs Kaspars Ozoliņš un Jānis Zariņš. Pasākuma tehnisko un drošības uzraudzību nodrošinās rēdereja „Balta Kaza” ar Jaunjelgavas un Skrīveru jauniešu, kā arī ar dalībnieku pavadītāju atbalstu.

Lūdzam pieteikties dalībniekus www.kugisbaltakaza.lv Informāciju varat saņemt pa tālruni:29442587. Dalībnieku eģistrācija un iesildīšanās no plkst. 19.00 līdz plkst 19. 55. Dalībnieku pavadītāji tiek lūgti piedalīties peldētāju drošības pasākumos ar laivām un dēļiem un pieteikties sekretariātā.
Plkst. 20.00 dalībnieku parāde, uzrunas. Plkst. 20.15 svinīgs starts.
Peldēšana notiks no Jaunjelgavas gar boju labo pusi, atpakaļceļā no Skrīveru piestātnes līdz Jaunjelgavai ”Baltas Kazas” balvas izcīņa. Dalībnieki peldēs visi kopā, taču dalīti vīriešu un sieviešu grupās atsevišķi.
Ap 20.40 dalībnieku apbalvošana!

Piesakies