Pasākumi

28. maijā Aizkrauklē norisināsies ūdens tūrisma sezonas atklāšanas pasākums – “Baltas Kazas lielais plosts Aizkrauklē 2022”

Uz pasākumu piedāvājam ar piegādi iekāpšanas vietā laivas 20,- euro un SUP 10,- euro

Ar šo pasākumu atklāsim laivošanas un SUPošanas 2022.gada sezonu!

Norises vieta: pulcēšanās 1.km no Aizkraukles HES GPS:, tad 1km pret straumi uz starta vietu sākums pie brīvdienu mājas “Cepļi”. No Baltās Kazas piestātnes uz reģistrēšanās vietu tos kuri būs pieteikušies vedīs busiņš.

Pasākuma programma:

  • 9.00-11.00 – Dalībnieku transportēšana no Baltas Kazas piestātnes uz reģistrācijas vietu Google maps: https://maps.app.goo.gl/TVsFZMFmjUvKE6yh6
  • 10,30 – 11.30 – dalībnieku reģistrācija starta vietā dalībnieku došanās 1.km pret straumi uz starta vietu pie brīvdienu māja “Cepļi”
  • 12.00 – starts pie viesu nama “Cepļi” un “Raganu lidlauka”. Maršruts aptuveni 12 km. Dalībniekus gaidīs muzikāls pārsteigums visa ceļa garumā dziedātāja Katrīna Dimanta. Daugavas Senielejas Raganas. Daiļās, gudrās, viedās raganiņas izkrāšņos pasākumu ar atraktīvām aktivitātēm.
  • Pēc aptuveni 5 km Aizkraukles pilsdrupu apskate, pie Karīkstes upes ietekas Daugavā (senas ostas vieta).
  • Izkāpšana krastā un Daugavas skatu izbaudīšana no Aizkraukles pilskalna un Spīdalas (arī Ašķeres, vai Susuru takas) takas apmeklējums.
  • Pēc aptuveni 3,5 km – finišs “Baltās Kazas“ piestātnē Daugavas krastā ar apvienības “Karīkste” muzikālu noformējumu, pārbaudījumi laivotājiem un supotājiem  (nenogurušie un spēcīgie var arī doties līdz Mīlestības saliņai (3,5) km un atpakaļ uz piestātni). Pa starpai – daiļo, gudro, viedo (labo) raganiņu atraktīvās aktivitātes. Apbalvošana. Kopīga fotografēšanās. Ugunskurā vārītas smeķīgas zupas noprovēšana.
  • 21.00 PETERSONS BAND koncerts!

Dalības maksa pasākumā ir 15,00 EUR no personas. Bērniem līdz 12 gadiem dalība bez maksas

Dalības maksā iekļauts: glābēja un mediķa pakalpojumi, transports dalībnieku nogādāšanai uz starta vietu, piemiņas balva, ēdināšana pasākuma norises laikā, pasākuma fotografēšana un filmēšana, noslēguma pasākuma (koncerta) organizēšana. Pasteidzies, pēc 23. maija dalības maksa 20,00 EUR.

Pasākumu Ar Aizkraukles novada pašvaldības atbalstu organizē biedrība “Daugavas abi krasti” sadarbībā ar kuģīti “Balta Kaza”, Skrīveru kultūras centrs, biedrību “Daugavas Senielejas Raganas”

Pasākumu atbalsta:, ”Skrīveru mājas saldējums, Skrīveru pārtikas kombināts, Skrīveru tūrisma informācijas punkts, Viesnīca “Klidziņa”, biedrība “RADI”

Lai pieteiktos pasākumam, ir jāaizpilda elektroniskā pieteikuma anketa, kas atrodama mājaslapā ,www.kugisbaltakaza.lv sadaļā “Pieteikšanās anketa”.

Ūdenstūrisma inventāra rezervēšana vietnē www.kugisbaltakaza.lv  – Inventāra rezervācijas pieteikšana. 

Tiks veikta pasākuma fotografēšana un filmēšana.

Laivosim ievērojot noteikumus, kursim ugunskurus tikai atļautās vietās, neatstāsim aiz sevis atkritumus!

SAUDZĒSIM DABU, MĪLOT SEVI UN SAVUS TUVĀKOS!!!

“Baltas Kazas lielais plosts Aizkrauklē 2022” PROGRAMMA

AktivitāteLaiksVietaCenaPiezīmes
2022. gada 28. maijs
Dalībnieku transportēšana9.00-11.00Maršruts: Baltās kazas piestātne – iekāpšanas vieta laivāsBezmaksasIepriekš pieteikties, atzīmējot pieteikuma anketā
Dalībnieku reģistrēšanās
10.30-11.30

 iekāpšanas vietā laivās
Katrs dalībnieks apstiprina savu ierašanos reģistrācijas sarakstā un ar parakstu apliecina, ka pilnībā piekrīt pasākuma organizēšanas noteikumiem.
Pasākuma atklāšana 11.35iekāpšanas vieta laivāsVisi pasākuma dalībnieki tiek aicināti iekāpt laivās. Dalībnieku iepazīstināšana ar instrukcijām un drošības noteikumiem, kas jāievēro laivu brauciena laikā pa Daugavu. Braucēji dodas 1 km pret straumi līdz senajam Kaļķu ceplim.
STARTS12.00Pie brīvdienu mājām “Cepļi” (senais Kaļķu ceplis) Dalībniekus visa ceļa garumā iepriecinās atraktīvā dziedātāja Katrīna Dimanta.
Pēc aptuveni 9 km – Aizkraukles pilskalna apmeklējums. Ar pārsteigumu kalna galā! 
“Baltās Kazas lielais plosts Aizkrauklē 2022”Pēc aptuveni 3,5 km – finišs “Baltās Kazas“ piestātnē Daugavas krastā ar apvienības “Karīkste” muzikālu noformējumu! (Nenogurušie un spēcīgie var arī doties līdz Mīlestības saliņai (3,5 km) un atpakaļ uz piestātni.) Sacensības laivām un SUP dēļiem. Apvienības priekšnesums mīsies ar daiļo, gudro, viedo raganiņu atraktīvajām aktivitātēm. Apbalvošana. Kopīga fotografēšanās. Ugunskurā vārītas smeķīgas zupas noprovēšana.
FINIŠS“Baltās Kazas lielais plosts Aizkrauklē
2022”
21.00 -23.00Koncerts   “Petersons Band”  

Laivu un SUP dēlu brauciena sākuma vieta pie Daugavas Google maps adresē https://maps.app.goo.gl/TVsFZMFmjUvKE6yh6

“Baltas Kazas lielais plosts Aizkrauklē 2022” nolikums